
Idehaza elterjedt az a nézet, hogy a gyereknek három évig az anyja mellett a helye. Ez a norma nálunk. Ám ez nagyon sok esetben gondot okoz azoknak, akik vagy hamarabb kell, hogy visszamenjenek dolgozni anyagiak miatt, vagy hiányzik nekik a munkájuk, és nem érzik jól magukat otthon évekig.
Gyermeknevelésről, bölcsődéről, apai és anyai szerepekről, szülőségről a múltban s most, félelmekről, bizonytalanságról beszélgettem nemrég megjelent könyve apropójából Szél Dávid tanácsadó szakpszichológussal.
[Tovább olvasom…] about Tényleg otthon kell maradnod 3 évig a gyermekeddel?




